P,O,T,C,P 9:00 - 18:00
EVA93 logo
Rakstīt apmacibas@eva93.lv
Zvanīt +371 2924 0545 +371 6530 7134
Dzelzceļa iela 19 Līvāni, Līvānu novads LV-5316, Latvija
128666

Darbs pie Time4IT projekta izstrādes ir noslēdzies!
28.04.2023


Šodien ir noslēgums aizraujošam, divus gadus ilgam darbam, kuru īstenojām ar vislielāko entuziasmu un aizrautību! Sadarbības partnerorganizācijas paveica neiespējamo! Par spīti Covid-19 un no tā izrietošajiem ierobežojumiem, mēs īstenojām visu, kas bija plānots! Attālināti mācījāmies darboties ar 360 grādu kamerām, lai radītu virtuālās vides, kuru izstrādei mums bija nepieciešamas vairāk kā 1500 360 grādu un statiskas bildes, audio ieraksti un video. Pētījām darba aizsardzības teorētiskos aspektus un Eiropas regulas, kā arī nacionālo likumdošanu, lai teorētiskā daļa – 15 nozaru apraksti un moduļi būtu saprotami, kvalitatīvi, ērti izmantojami profesionālo izglītības iestāžu ikdienas darbā, kā arī pielietojami pārējās jomās- vispārējā, pieaugušo un augstākajā izglītībā, un, visbeidzot, organizējām vebināru, lai profesionālās izglītības darba aizsardzības izglītotāji varētu gūt zināšanas un pieredzi, kā patstāvīgi izstrādāt virtuālās vides darba aizsardzības jautājumu apmācībai. Mērķi, ko izvirzījām projekta īstenošanai, ir sasniegti!

 

Ar lielisku https://time4it-project.eu/ platformu, jauniem, inovatīviem digitālajiem rīkiem un resursiem, ar produktīvām klātienes tikšanās reizēm, ar virtuālajām tikšanās reizēm pandēmijas apstākļos, šis #Erasmus ceļojums bija fantastisks! Tās nav tikai uzlabotas prasmes un kompetences dalībniekiem, tā nav tikai paaugstināta organizāciju kapacitāte, tā ir kopības izjūta, veicot darbu lieliskā komandā, tā ir draudzība, kas turpināsies arī pēc projekta noslēguma! Ieskaties šeit un pasmaidi, esam izveidojuši nelielu video https://www.facebook.com/Time4ITproject/videos/2380720538768236/ , tā teikt, “kas palika aiz kadra”, un iedvesmojies arī Tu un uzdrīksties iesaistīties Erasmus+!

 

Lai gan darbs pie projekta izstrādes ir noslēdzies, viss vēl tikai sākas! Virtuālās vides ir iekļautas mūsu mācību programmās un izglītojamie arī turpmāk tiks iepazīstināti ar šo unikālo iespēju- apgūt darba aizsardzības prasības darba vietām virtuāli, sev ērtā laikā un vietā. Mūs ir daudz! Vairāk kā 10 000 darba aizsardzības speciālistu, izglītojamo, praktikantu un uzņēmēju jau atpazīst un ir izmēģinājuši, kas ir Time4IT, gan Latvijā un Lietuvā, gan Spānijā un Slovēnijā, kā arī Ziemeļmaķedonijā, Itālijā, un jo sevišķi Ukrainā!

 

Paldies visiem projektā iesaistītajiem- koordinatoriem, darba grupām, grāmatvežiem, 360 testa fāzes dalībniekiem un 40 darba aizsardzības, digitalizācijas un metodoloģiskajiem ekspertiem, paldies visiem 45 mazo un vidējo uzņēmumu pārstāvjiem, kas ļāva radīt 75 virtuālās vides, sadarbojoties un nodrošinot iespēju veidot materiālus savās ražotnēs, ofisos, pakalpojumu sniegšanas vietās!

 

https://time4it-project.eu/joprojām ar prieku gaida jaunus dalībniekus, kas velas uzlabot darba aizsardzības kultūru Eiropā, sperot pirmo soli- mainot savu attieksmi un izpratni par darba aizsardzības pasākumu īstenošanas vajadzību !

Kāda stāsta beigas, ir jauna stāsta sākums!      Atpakaļ
Copyright © 2024 profesionālās tālākizglītības centrs EVA 93
Developed - Izstrādāts: Websoft.lv