EVA93 logo
Rakstīt apmacibas@eva93.lv
Zvanīt +371 2924 0545 +371 6530 7134
Dzelzceļa iela 19 Līvāni, Līvānu novads LV-5316, Latvija

Projekta Pathways to Teaching Identities tikšanās Rīgā, Latvijā veiksmīgi aizvadīta!
28.03.2022


Projekta Pathways to Teaching Identities partneri aizvadīja ceturto starptautisko projekta sanāksmi Rīgā, Latvijā, laika posmā no 2022.gada 22. marta līdz 2022. gada 25. martam.

Projekta koordinators iepazīstināja ar projekta izpildes plānu, skaidrojot veiktos uzdevumus.

Katrs partneris prezentēja divus blogus, kas bija saistīti ar intervijām ar pieaugušo izglītotājiem un pieaugušajiem izglītojamajiem. Pēc tam tika izskatīts jautājums par projekta izplatīšanu. Dalībnieki lūdza projekta koordinatoru iepazīstināt ar pašreizējo izplatīšanas stratēģiju attiecībā uz blogiem, ko katrs partneris prezentēja šajā sanāksmē. Koordinators izklāstīja projekta īstenošanas laikā izmantoto izplatīšanas stratēģiju un to, ka tā būtu jāpapildina ar izplatīšanas ziņojumu par katru partnerorganizāciju.

 

Partneri apsprieda izstrādāto intelektuālo rezultātu- mācību moduli un tajā ietvertos mācību uzdevumus, kā arī praktiski izmēģināja simulācijas aktivitāti kā  līdzekli iekļaujošas mācību vides veicināšanai.

Pēc tam tika apspriests jautājums par nākamo starptautisko projekta sanāksmi. Projekta koordinators lūdza uzņemošo partneri iepazīstināt ar riskiem un iespējamiem risinājumiem, kas saistīti ar sanāksmes rīkošanu Islandē maijā pašreizējo sociālo ierobežojumu laikā.
      Atpakaļ
Copyright © 2022 Mācību centrs EVA 93
Developed - Izstrādāts: Websoft.lv